Gadżety reklamowe- spójna identyfikacja wizualna firmy.

Gadżety reklamowe to jeden z filarów działań promocyjnych wspierających Twoją firmę.  Niestety ponieważ jest to kosztowne, a efektywność ciężka w ocenie musi to być przemyślane i zindywidualizowane pod grupę docelową. Możemy podzielić je na trzy typy:

  • basic - obowiązkowe w każdej firmie
  • event- dedykowane dla jakiegoś wydarzenia, targów
  • wirtualne- dostępne do zgarnięcia na Twojej stronie www

Basic- czyli gadżety, które musisz mieć!

W tej grupie giftów znajdują się przede wszystkim artykuły papiernicze czyli: długopisy, notesy A4, A5, teczka z grafiką, papier firmowy, wizytówki, broszura firmowa, smycz, dobra kawa w filiżance z logo jeśli działalność prowadzić w punkcie stacjonarnym oraz miła słodkość z logo firmy do kawy w postaci czekoladki lub krówki.  Ta grupa to podstawa w każdej firmie, od tego musisz zacząć. Nie jest to duży nakład finansowy, ale stworzy on profesjonalny wizerunek eksperta w swojej dziecinie i wzmocni świadomość Twojej marki.

Gadżety targowe

Gadżety reklamowe na event i targi

Każda impreza targowa lub wydarzenie targowe powinny mieć serie gadżetów zaplanowaną w budżecie wydatków danej imprezy. W zależności czy jest to impreza plenerowa w stylu pikniku, czy też spotkanie biznesowe lub duże targi branżowe należy dobrać tak zwane rozdawacze do koncepcji. Ciekawym pomysłem ostatnich trendów są serie eko-gadżetów, stanowiące spójną koncepcję począwszy od torby bawełnianej po notes czy powerbank w drewnianej oprawie. Na każdej takiej imprezie warto mieć też gadżety z serii basic czyli długopisy, smycze i notesy. Często fajnie sprawdzają się czapeczki z daszkiem, ołówki majsterskie, USB, kubki z logo. Przed imprezą warto spakować pakiety reklamowe dla klientów co ułatwia ich wydawanie podczas rozmów handlowych. Pamiętaj jeśli po rozmowie biznesowej chcesz wręczyć partnerowi dobre whisky zadbaj o efektowne opakowanie i torebkę na alkohol, aby zachować dyskrecję.

Wirtualny prezent

Najczęściej obecny na każdej stronie www jest wirtualny gadżet reklamowy czyli e-book lub kupon rabatowy. Zazwyczaj jest on wręczany w zamian za zapisanie się do Newsletteru marki oraz odkliknięcia zgód marketingowych. Taki gadżet reklamowy możesz zlecić właśnie u nas. Nasz zespół copywrritingowców często tworzy takie onlin'owe poradniki rozdawane w gratisie na stronach naszych partnerów. Kupony zniżkowe sprawdzą się w działalności e-commerce. Zlecony u nas projekt dopasujemy do Twoich odbiorców, branży oraz całej identyfikacji wizualnej marki.

Potrzebujesz gadżetów? Napisz do nas, współpracujemy z dostawcami i producentami gadżetów na każdą kieszeń.
Zadzwoń do nas 693 071 313 lub zostaw wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
Zapraszamy!

Agrav Media Agencja Kreatywna
Ul. Poniatowskiego 12/17, 05-091 Ząbki, NIP 9661691112
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram